Plastová okna

Informace o plastových oknech

Znojmo má prodejnu VEKRA

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna

1. dubna 2010 byla otevřena prodejna VEKRA ve Znojmě. Je situována na Náměstí Svobody 1548/5, v lokalitě mezi finančním úřadem a hokejovým stadionem. V těsné blízkosti je k dispozici bezproblémové parkování.

Nové obchodní zastoupení značky VEKRA na jihu Moravy, s rozlohou přibližně 60 m2, je vybaveno kompletním produktovým portfoliem, včetně doplňků, jako jsou žaluzie, parapety či sítě proti hmyzu. V rámci showroomu jsou prezentovány jednotlivé produkty, a to jak plastové a dřevěné, tak i hliníkové profily.

„Otevření prodejny je doprovázeno zaváděcí cenovou akcí. Každý zákazník, který s sebou přinese leták distribuovaný do schránek, obdrží za zadanou zakázku malý dárek,“ doplňuje Miroslav Filip, regionální ředitel.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.