Plastová okna

Informace o plastových oknech

VEKRA Nymburk na nové adrese

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna

V regionu Praha-východ je zákazníkům k dispozici již šest prodejen značky VEKRA. V Nymburku se koncem února přesunulo stávající obchodní zastoupení z Boleslavské ulice na novou adresu, Velké Valy 238/18. Poloha vyniká především dobrou dostupností přímo z centra, výhodou je rovněž možnost parkování pro zákazníky.

Celková rozloha je přibližně 85 m2. Nabídka značky je skutečně pestrá, od plastových a dřevěných oken až po okna hliníková. Dále pak vchodové dveře a kompletní příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety a další.

„V našem showroomu, jehož plocha se pohybuje okolo 55 m2, prezentujeme zákazníkům vzorové výrobky, které si mohou prohlédnout a na místě i vyzkoušet,“ dodává Boris Vavák, regionální ředitel. „Jedním z vystavených vzorků je na příklad dřevěné okno s dvojsklem, vyrobené z luxusního a žádaného dřeva Meranti. Další vzorové okno, tentokrát plastové s profilem CLASSIC, je vybaveno síťkou proti hmyzu. Tento doplněk ocení v nadcházejících letních dnech každý zákazník.“

S výběrem oken a dveří, stejně jako s případnými dotazy je připraven pomoci odborný personál.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.