Plastová okna

Informace o plastových oknech

VEKRA nově ve Zlíně

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna

První únor byl dnem oficiálního otevření nové prodejny VEKRA ve Zlínském kraji. Najdete ji přímo ve Zlíně, na Tř. 2. května 3070 – Podělky I, v obchodním domě DOMUS. Ve specializovaném komplexu nenachází prodejny, nabízející široký sortiment pro dům a byt. Umístění je pro zákazníky velmi atraktivní, na frekventované komunikaci, s dobrou možností parkování.

„Největší část prodejny tvoří showroom o ploše asi 120 m2, kde si mohou zákazníci výrobky prohlédnout a fyzicky i vyzkoušet. K dispozici je zde celá nabídka produktů značky VEKRA. S výběrem nejvhodnějších řešení pro jejich domovy pomohou klientům zkušení odborní konzultanti,“ doplňuje Miloslav Křivánek, regionální ředitel.

VEKRA svým širokým produktovým portfoliem představuje řešení pro každou stavbu. V nabídce této značky jsou plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Zákazník může vybírat také z celé řady doplňků, jako jsou žaluzie, parapety, kování a kliky. Společnost nabízí zákazníkům profesionální služby. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky. Další prodejny budou otevřeny během měsíce března.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.