Plastová okna

Informace o plastových oknech

Ve Svitavách otevřena nová prodejna VEKRA

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna
VEKRA, nejsilnější domácí značka oken a dveří, rozšiřuje síť prodejen v Čechách i na Moravě. Snahou je přiblížit se zákazníkům a nabídnout jim značkové produkty a servis. Zákazníkům je nyní k dispozici i nově otevřená prodejna ve Svitavách.
Prodejna značky VEKRA ve Svitavách se nachází v Purkyňově ulici č. p. 203/57. Pro automobily návštěvníků je k dispozici přilehlé parkoviště, místo je ale dobře dostupné i veřejnou dopravou. Jde o první prodejnu VEKRA ve Svitavách a nejbližším okolí, nicméně ve východních Čechách tato značka zaujímá tradičně silné postavení a disponuje hustou sítí prodejen.
„Nabízíme různé zaváděcí slevy i prodlouženou záruku, ale nejpodstatnější je kvalita našich produktů a služeb. I proto nepochybujeme, že si k nám návštěvníci cestu najdou,“ prohlásil Pavel Kašpar, regionální ředitel.
Rozloha nově otevřené prodejny činí 60 m2. Zákazníci mohou vybírat z rozsáhlého sortimentu oken i dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety nebo předokenní rolety. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – okna, dveře i balkonové sestavy. Konkrétně jde např. o plastové okno PREMIUM, dřevěné okno EURO IV78 či hliníkové okno ALU AA 720 HI plus, dále dřevěné dveře EURO IV68 nebo balkonovou PVC sestavu PRIMA. Svýběrem vhodných produktů i případnými dotazy ochotně pomůže odborně vyškolený personál.
VEKRA na trhu vyniká širokým produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.
Vsoučasné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.