Plastová okna

Informace o plastových oknech

Největší prodejna VEKRA na Vysočině

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna

První únor byl dnem oficiálního otevření největší prodejny VEKRA na Vysočině. Najdete ji v Jihlavě, na ulici Komenského 1363/34. Na celkové ploše větší než 150 m2 jsou vystaveny vzorky všech nabízených produktů a doplňků této značky, které si zákazníci mohou i na místě vyzkoušet.

S případnými dotazy jim poradí odborný personál. Pro děti zákazníků je k dispozici i dětský koutek. Jedná se o koncept obchodního domu, kam bylo přesunuto stávající obchodní zastoupení, které dosud sídlilo v menších prostorách Dělnického domu na Žižkově ulici, také v Jihlavě.

„Kromě komfortních prostor pro zákazníky tvoří prodejna i zázemí pro samotné zaměstnance, a to pro regionálního ředitele regionu Vysočina, manažera pro klíčové zákazníky v oblasti velkých zakázek, obchodního a technického poradce, odborné konzultanty a asistentky. Toto obchodní zastoupení je centrem celého regionu,“ uvedl Miroslav Filip, regionální ředitel.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí pastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky, jako například žaluzie, parapety, kování a kliky. Společnost rovněž pečuje o své zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky. Další prodejny budou otevřeny během měsíce března.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.