Plastová okna

Informace o plastových oknech

Expanze VEKRY na Moravu

Napsal admin • Čvc 7th, 2010 • Rubrika: Vekra okna

Doposud byly klientům k dispozici prodejny v Brně na Nových Sadech a v Ostravě-Porubě. Prostřednictvím odkoupení podílu ve společnosti VEKRA Okna Morava získala společnost obchodní síť externího partnera. Síť obchodních zastoupení se rozšířila do dalších moravských měst. Jedná se o Blansko, dvě prodejny v Brně, dále Prostějov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc, Moravská Ostrava a Přerov. Přejatá obchodní zastoupení jsou dále rozšiřována nebo modernizována. V únoru otevřela VEKRA zcela novou prodejnu ve Zlíně, na Tř. 2. května 3070 – Podělky I, v obchodním domě DOMUS.

Jednotlivé prodejny prezentují rozsáhlou nabídku výrobků této značky včetně příslušenství a doplňků. Vystavené produkty si mohou zákazníci na místě fyzicky vyzkoušet. S výběrem vhodných řešení je připraven pomoci tým odborných konzultantů.

Společnost VEKRA nabízí svým zákazníkům kromě špičkových výrobků i profesionální služby. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí. Široké produktové portfolio této značky představuje řešení pro každou stavbu. V nabídce má plastové okenní výplně ve čtyřech různých řadách, dále rovněž hliníková a dřevěná okna a dveře různých profilů a barev. Vybírat můžete také z celé řady doplňků, jako jsou žaluzie, parapety, kování a kliky.

V současné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.